Gamybinės patalpos – viena iš sudėtingiausių nuomos kategorijų. Komercinis nekilnojamasis turtas, nuomojamas gamybos tikslais, šiuo metu mūsų šalyje tapo ypač paklausus, kas siejama su ekonomikos augimu, vykstančiu pastaraisiais dešimtmečiais. Gamybines patalpas reikia rinktis atsižvelgiant pirmiausia į tokius esminius parametrus kaip gamybos tikslai ir paskirtys. Svarbus geras susisiekimas su geležinkeliais ir automagistralėmis, infrastruktūrinių objektų prieinamumas, šalia esančios miesto viešojo transporto linijos arba galimybė pristatyti darbuotojus į darbo vietą. Reikia atsižvelgti į tai, ar nuomojamoje patalpoje yra komunikacijos, reikalingos tam, kad gamyba veiktų pilnu pajėgumu: vandentiekis, elektros energija, gera ventiliacijos sistema, šildymo sistemos, kanalizacija. Taip pat skirtingos rūšies gamybai gali būti reikalingi skirtingos paskirties liftai, keltuvai, pakankamas elektros tinklo galingumas.

Labai svarbu teisingai pasirinkti metražą, gamybinių patalpų lubų aukštį, angų aukštį ir plotį. Priešingu atveju, t. y. netiksliai apskaičiavus, kiek vietos bus reikalinga gamybai, vėliau gali kilti problemų su įrangos išdėstymu. Reikia, kad patalpos metražas būtų pakankamas, kad sutalpintų ne tik gamyboje naudojamą įrangą, bet ir darbuotojus, kurių darbo sąlygos turi atitikti galiojančius saugumo standartus. Didelis privalumas kai gamybinių patalpų teritorijoje yra stovėjimo aikštelė darbuotojų automobiliams, apsaugos postai ir, jei yra poreikis, krovininio transporto keliai bei sandėliavimo patalpos. Mūsų įmonė siūlo gamybinių patalpų nuomą netoli Vilniaus įsikūrusiame patalpų komplekse. Tai patogu, nes žaliavų atvežimas ir gaminių išvežimas bus ypač lengvai įgyvendinamas.

Vystant savo verslą pirmiausia reikia susirasti tinkamą gamybinę patalpą. Jų kaina yra pakankamai aukšta, todėl nevisi pradedantys verslininkai gali leisti sau tokias išlaidas, tačiau išeitis yra – gamybinių patalpų nuoma. Gamybinių patalpų nuoma Vilniuje ne tik taupo piniginius išteklius, bet ir turi eilę kitų privalumų. Pirmiausia tai suteikia galimybę kuo greičiau pradėti darbus, nes mūsų įmonės siūlomos gamybinės patalpos yra paruoštos eksploatavimui. Dėl to, kad nuomai sutaupoma nemažai pinigų, įmonės lėšos gali būti skiriamos ne gamybinių patalpų statybai, o įrangos, medžiagų įsigijimui, kas suteikia palankias galimybes toliau vystyti veiklą. Taip pat nuomodami gamybines patalpas Jūs neturėsite nei finansinių, nei teisinių problemų, kurios neišvengiamai kyla įsigyjant nuosavas patalpas.

Mūsų įmonė siūlo Jums eilę objektų, kurie gali tobulai tikti Jūsų poreikiams ir padės sutaupyti Jūsų verslo lėšas. Mūsų įmonės siūloma gamybinių patalpų nuoma Vilniuje – tai operatyvumas be jokių rūpesčių mūsų klientams. 103 kvadratinių metrų gamybinės paskirties patalpos nuomojamos tarp Santariškių ir Riešės esančioje Vanaginėje. Patalpos pirmame aukšte yra su atskiru patekimu iš lauko pusės. Lubų aukštis patalpose – 2,90 metrai, durų aukštis – 2 metrai, tačiau yra galimybė įstatyti plačius vartus. Patalpose įrengtos visos reikalingos komunikacijos, sanitarinis mazgas. Šalia patalpų nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Bendrovė turi dvi elektros pastotes, savą vandentiekio sistemą, į miesto tinklus pajungtą kanalizaciją ir gamtinių dujų vamzdyną. Komplekso teritorija yra aptverta, apšviesta ir saugoma, Jūsų ir Jūsų veiklos saugumui teritorijoje sumontuota šiuolaikinė vaizdo stebėjimo sistema.